Kdo jsme

Jsme parta freelancerů (lidí na volné noze) k Vašim službám. 

Jsme experti z různých oblastí digitálního marketingu. Všechny nás spojuje vášeň pro Marketing a stejné pracovní hodnoty. Nejsme všichni stejní, a to je dobře, ale všichni chceme, aby naše výsledky byly co nejlepší. Chceme poskytnout to, co mnoha firmám chybí, tedy opravdu dobrou uživatelskou zkušenost. Neříkáme, že víme a umíme vše, ale děláme maximum proto, aby to tak bylo. Věříme, že budeme Vašimi dobrými partnery v oblasti digitálního (online) marketingu. 

Nejsme agentura, jsme Skvělý marketing!

Přes 15 let praxe

V oblastech B2B, B2C i e-commerce (e-shopy). Zkušenosti z mediálních agentur, korporátních firem, Startup i vlastních podnikání. 

Zkušenosti napříč obory

Zkušenosti máme s automobilkami, bankovními i nebankovními společnostmi, leasingovými firmami, dodavateli energií, právními službami, FMCG, stavebními firmami, kouči a psychology, módou, kosmetikou, školními potřebami, střelnicemi a dalšími obory...

Stovky úspěšných projektů a kampaní

Brandové i výkonnostní kampaně, redesign webů, zavádění nových produktů i služeb, marketingové strategie, analytické i grafické práce a další.

Jak fungujeme

Fungujeme online, tedy přesně stejně jako náš marketing. V klasické kancelářské budově nás pohromadě nenajdete. Osobnímu kontaktu se ale nebráníme a rádi za Vámi přijedeme. 

Na náš team bedlivě dohlíží právě Monika, která je tou hlavní hnací silou a zakladatelkou Skvělého marketingu. Právě s ní se budete nejčastěji setkávat a komunikovat.

Na naší duševní pohodu dohlíží také několik našich čtyřnohých kamarádů, kteří nám občas alespoň připomenou, že život je i mimo počítač a mobilní telefon.

Kdo nás vede?

Ing. Monika Klečková 

Monika je marketér srdcem a duší. Marketing a obchod je nejen její prací, ale také jejím velkým koníčkem. Online marketingu se věnuje přes 15 let. Má zkušenosti s mnoha digitálními projekty a všemi oblastmi marketingu. Dále s vedením lidí  a  teamů,  se školením  zaměstnanců  a  klientů,  a to vše napříč různými obory a oblastmi trhu (B2B, B2C, e-shopy). 

Její pravá marketingová kariéra začala na juniorní pozici ve velké mediální agentuře Médea Interactive, kde se vypracovala až do seniorních rolí. Krátkodobě působila také v několik dalších agenturách, ale táhlo ji to vyzkoušet práci také z druhé strany, tedy té klientské. Za svou praxi působila v několika velkých nadnárodních společnostech, kde byla součástí, či ve vedení, nejen českých, ale také zahraničních marketingových teamů. Působila např. ve společnostech Provident Financial a Arval. Vyzkoušela si také práci pro jeden Startup, jehož celkové vedení měla i nakonec převzít, ale s ohledem na nepříznivé podmínky na trhu byla jeho činnost nakonec předčasně ukončena.

Aktuálně  funguje  jako  CEO  Skvělého   marketingu, kde se stará o spokojenost našich klientů a také přímo o jejich kampaně a marketingové strategie.

Pokud si přejete slyšet Moniku naživo anebo se dozvědět více o tom, jak u nás řídíme projekty pro klienty, můžete si poslechnout rozhovor s ní, který se konal na pozvání od portálu MladyPodnikatel.cz.

Přes 15 let praxe v online marketingu

 • V oblastech B2B i B2C,
 • e-commerce (e-shopy), 
 • z mediálních agentur, 
 • korporátních firem, 
 • Startup i vlastního podnikání. 

Zkušenosti napříč obory:

 • automobilky, leasingové firmy, 
 • bankovní i nebankovní společnosti, 
 • dodavatelé energií,
 • právní služby, 
 • FMCG, 
 • stavební firmy, 
 • koučové a psychologové,
 • móda, kosmetika, školní potřeby, hračky,
 • doplňky stravy,
 • střelnice a další obory...

Stovky úspěšných projektů a kampaní

 • Brandové i výkonnostní kampaně, 
 • redesign a tvorba webů,
 • zavádění nových produktů i služeb, 
 • marketingové a PR strategie, 
 • analytické i grafické práce a další.

Od malička jsem věřila, že je možné, aby existovala firma, která dokáže nabídnout profesionální servis od prvního až do posledního kontaktu. Věřím, že právě takový je Skvělý marketing.

Pomůžeme Vám najít ty správné zákazníky!

Naše hodnoty

Spolehlivost

Na nás se můžete spolehnout! Zní to možná jako klišé, ale u nás to platí - co si domluvíme, to dodržíme. Nemusíte se připomínat, ani ztrácet čas zbytečnými kontrolami. 

Zodpovědnost

K práci přistupujeme s maximální zodpovědností. Vždy se budeme snažit k Vašemu businessu přistupovat tak, jako bychom měli investovat vlastní peníze. Vždy tedy uděláme to nejlepší, co půjde. 

Pečlivost

Zkontrolovat po sobě práci a podívat se na ni z více stran i úhlů je pro nás samozřejmostí. 

Často Vám dáme doporučení i k věcem, na které se nás neptáte, pokud uvidíme, že by to na Vaše prodejní výsledky mohlo mít pozitivní vliv. 

Důvěryhodnost

Pokud by pro Vás nebylo nějaké řešení vhodné, řekneme Vám to narovinu předem, i s rizikem, že Vám díky naší upřímnosti, nebudeme mít ve výsledku s čím pomoci. Sice možná ztratíme obchod, ale získáme Vaši důvěru, a toho si ceníme mnohem více.

Pokud uděláme chybu (a jsme jenom lidi) přiznáme to a samozřejmě ji napravíme.
  

Organizovanost

Říká se, že inteligent zvládá i chaos. My máme ve věcech ale raději pořádek, a to se samozřejmě projevuje i v přístupu k naší práci. Dodržovat termíny či rozpočty pro nás není žádný problém. 

Osobní rozvoj 

Marketing, a obzvlášť ten digitální, se neustále rozvíjí a je potřeba se v něm opakovaně vzdělávat. Pravidelně se vzděláváme a navštěvujeme různé marketingové, jazykové, seberozvojové a další kurzy.