NAŠE SLUŽBY

KOMPLETNÍ (ONLINE) MARKETING

Jsme parta marketingových nadšenců z různých oborů, proto naše služby skýtají velmi široký záběr z oblasti digitálního (online) marketingu.  Rádi Vám poradíme  či  pro  Vás  vybrané  služby  přímo vykonáme.  Ať  už  se  bude  jednat o krátkodobou, projektovou či dlouhodobou spolupráci, budeme tu pro Vás a budete se na nás moci spolehnout.

1. MARKETINGOVÉ PORADENSTVÍ

Nechcete ztrácet čas s vyhledáváním informací, jak něco nastavit či upravit? Nevyznáte se v novinkách, v rozhraních systémů, v novelách apod. a potřebujete poradit? Zamluvte si termín KONZULTACEPlatíte po minutách a jen, když Vám skutečně poradíme. Jsme tu pro Vás. 

Konzultace

Poraďte se s odborníky na online marketing, ať už si nevíte rady s kampaněmi nebo volíte nové partnery na spolupráci.

Marketingové strategie

Začínáte a nevíte jak na to? Netušíte, kdo je Váš zákazník, jak se chová konkurence, jak cílit a jak zaujmout? Nechte si zpracovat strategii!

Externí marketingový manažer

Doba je nejistá, najímat nové zaměstnance se nemusí vyplatit. Pronajměte si externího marketingového manažera! Na pár dnů, týdnů i měsíců.

Audit kampaní

Máte kampaně, které nefungují? Chcete změnit agenturu? Rádi s Vámi Vaše kampaně projdeme a připravíme efektivní doporučení. 

2. ONLINE (DIGITAL) MARKETING

Rádi se postaráme o Váš marketing! Ať už se bude jednat o správu sociálních sítích, marketingových kampaní, tvorbu webových stránek, copywriting, analytiku či grafické práce, PR, jsme tu pro Vás. 

Reklama na internetu (PPC reklama)

Chcete být vidět na internetu? Přejete si, aby Vás klienti našli? Využívat reklamní systémy jako Google Ads, Sklik, Facebook a další? Pomůžeme Vám s vyhledávacími a obsahovými kampaněmi, produktovými reklamami
a dalším.

Sociální média

Sociální sítě (Facebook a další) jsou pro některé služby a produkty neoddělitelnou součástí. Buďte vidět tam, kde se nachází Vaše cílová skupina a zaujměte ji svými sděleními.

Analytika

Základem všech kampaní je nastavená analytika (nejčastěji Google Analytics). Umět kampaně správně měřit a vyhodnocovat je stavebním kamenem všech úspěšných kampaní i celého marketingu. 

Grafika

Obrázky pro sociální sítě, bannery, HTML5 bannery, branding formáty (rámy), vizitky, videa, letáky, loga...
Být vidět v obrovském množstvím reklamních sdělení je dnes těžší a těžší. Okouzlete kvalitní grafikou, která bude na míru vyrobena Vaší cílové skupině.

Tvorba a správa webových stránek

Zlepšete svoji webovou prezentaci kvalitními stránkami splňujícími nejmodernější trendy digitálního marketingu. 

SEO

SEO (Search Engine Optimization) nabízíme jako doplňkovou službu k poradenství (konzultacím) či tvorbě webu. 

Nevíte, kde začít? Ozvěte se nám! Najdeme pro Vás to nejvhodnější řešení.