Reference

Jan Tejnor - zakladatel

www.fleetwash.cz - bezchybné ruční mytí auta u Vás doma

„S Monikou spolupracujeme na propagaci naší firmy fleetwash.cz. Od prvního setkání jsem pochopil, že se bavím s odborníkem.

Monika se soustředí na přidanou hodnotu, tedy měřitelné objednávky. Od velkých agentur jsem byl zvyklý na omáčku a porcování rozpočtu.

Jestli chcete markeťáka, vemte si kohokoliv.

Jestli chcete výsledky, chtějte Moniku.

Zdeněk Dvořák - CEO

www.advantage-group.eu - služby v oblasti řízení průmyslových firem 

„S Monikou spolupracujeme dlouhodobě jak v rámci prezentace naší společnosti, tak při tvorbě konkrétních marketingových kampaní.

Vždy oceňujeme její věcný, profesionální přístup a její silnou orientaci na výsledek. Jsme rádi, že jsme pro spolupráci s naší společností našli tak kvalitního odborníka, jakým je právě Monika."

Klára Ševelová - majitelka

www.mojedomecky.cz - e-shop se švédskými domečky pro panenky

„Na Moniku ze Skvělého marketingu jsem dostala kontakt od firmy, která mi převáděla data mého e-shopu na jiného poskytovatele. Napsal mi: Doporučuji čarodějku Moniku :). Měl pravdu. 

Potřebovala jsem zvednout prodeje, protože jak víme, doba není nejlepší. S Monikou byla skvělá domluva, řešení na míru, příjemné jednání, co jsme se domluvily, to platilo a jako bonus - zvýšení návštěvnosti webu i prodeje. Určitě se na ni budu pravidelně obracet.

Erika Faitová - manažer

www.arvalauto.cz - prodej ojetých vozidel

"S Monikou jsme spolupracovaly na přípravě nových webových stránek naší společnosti (jak z pohledu designu, tak technických řešení). 

Monika přinesla spoustu inspirativních nápadů, které vždy dokázala doladit do detailů a dotáhnout do zdárného konce. 

Všechny podklady, stejně jako potřebná zadání, byly od ní vždy jasné, stručné a přehledně zpracované,  ucelené a vždy srozumitelné. V  případě nesouladu vždy hledá kompromis a respektuje názory ostatních.

Monika své práci velmi dobře rozumí a vždy mi bude potěšením s ní pracovat na dalších projektech. Spolupráce s Monikou je vždy zcela bezproblémová, úžasná a inspirativní!

Martin Dvořák - vedoucí 

www.mzdanceteam.cz - špičková taneční škola
s tradicí

„Přišla doba, kdy jsem chtěl zvýšit povědomí o mém podnikání a sám jsem nedokázal přesně určitě jak postupovat. Díky bohu jsem na internetu našel Moniku a její "Skvělý Marketing". Díky schůzce jsme analyzovali jak postupovat a během pár dní Monika dokázala vytvořit smysluplnou kampaň, která obsahovala marketing jak na sociálních sítích, tak na internetovém vyhledávání. Je toho před námi ještě spousta a těším se další a vzrůstající spolupráci

Monika je věcná, přímá a kreativní a dokáže pochopit prostředí, ve kterém podnikáte.

Jednoznačné doporučuji.“

Jan Švec - majitel

www.uveverky.eu - rodinná pizzerie a kavárna

„Jako majitel pizzérie s rozvozem jsem brzy pochopil, že dobře zpracovaná a zacílená reklama je velice důležitá.

Našimi zákazníky se stali různé věkové kategorie zákazníků. Senioři, omladina do 15let, mladí do 25let, produktivní zaneprázdnění rodiče do 45let atd.

Díky spolupráci se slečnou Monikou Klečkovou vidím velice slibné výsledky, a to i na objemu objednávek.

V - pro mne - marketingové džungli, je to sázka na výborného profesionála, který si umí poradit.

Děkuji Moniko."

Martin Kučera - majitel 

www.baglik.cz  -  e-shop s kvalitními školními aktovkami a batohy

„Moniku jsem oslovil, protože jí znám z našeho společného působení u bývalého zaměstnavatele a vím, že digitální marketing opravdu ovládá. Kromě toho dodržuje termíny, rozpočty a ráda se v oboru dále vzdělává.

Neprohloupil jsem, můj nový e-shop ihned po spuštění začal generovat objednávky, a to hlavně díky nastavení kampaní. A jak to Monika udělala? Zeptejte se jí...🙂“

Veronika Mihalovičová - společník 

www.neplatnyvyhazov.cz - poradce pro neplatné výpovědi 

"Vždy rychlá reakce, k věci, nedělá žádné zbytečnosti, které by vás staly peníze. Monika je Váš skvělý průvodce světem marketingu.“

Ing. Pavel Bradáč 

www.PsychologPsu.cz, www.PsiUniverzita.cz

"Rád bych poděkoval za výbornou marketingovou podporu mých webů. Nejvíce oceňuji zákaznicky orientovaný přístup, kvalitní pochopení mých požadavků a rychlou reakci na podněty.

Nejen kvalitní analýza ale zejména výborné vytvoření a nastavení PPC reklamy pro oba weby vedly k rychlému startu a zatím i trvalému přílivu leadů a z nich i spokojených zákazníků. Děkuji."

Dominik Kodras - jednatel 

www.sportcode.cz - e-shop s prémiovými doplňky stravy

„Děkujeme za skvělou spolupráci s Ing. Monikou Klečkovou při tvorbě obsahu naší digitální komunikace, výbornou datovou analytiku
a obsluhu nástrojů Google Analytics, kvalitní SEO a  celkově za veškerou naší digitální prezentaci, která se neustále rozvíjí a probíhá.


Dagmar Adlerová - manažer

Cnota Group (spolupráce na vícero projektech)

„Děkujeme Ing. Monice Klečkové za skvělou pomoc při nastartování a následném nastavení celého digitálního marketingu ve všech našich firmách. Po několikaměsíční spolupráci jsme zaznamenali nezanedbatelný nárůst poptávky po našich službách a zároveň jsou naše weby srozumitelné pro klienty a v souladu s aktuálními pravidly.

Ing. Libor Knappek, CFA - jednatel

www.RPAtools.cz - automatizace procesů na PC

„Na spolupráci s Monikou oceňuji její schopnost dodržovat termíny, také pohodovou a pragmatickou komunikaci

Pomohla mi s tvorbou produktových materiálů, které jsou jak po grafické, tak textové stránce srozumitelné a super přehledné."

Marcel Hanák

Instruktor

"Jako výcvikový instruktor potřebuji neustále nějaké propagační materiály.

U Moniky oceňuji profesionální komunikaci, rychlost zpracování a hlavně super výsledky

Výstupy od ní (vizitky, letáky, videa...) jsou velmi dobře a zajímavě graficky zpracované, lidem se líbí a vždy je opravdu zaujmou. A za to jí děkuji."

Chcete patřit mezi další spokojené klienty?