Reference

Dominik Kodras - jednatel

www.sportcode.cz - prémiové doplňky stravy

„Děkujeme za skvělou spolupráci s Ing. Monikou Klečkovou při tvorbě obsahu naší digitální komunikace, výbornou datovou analytiku
a obsluhu nástrojů Google Analytics, kvalitní SEO 
a celkově za veškerou naší digitální prezentaci.

Jan Tejnor - zakladatel
www.fleetwash.cz - bezchybné ruční mytí auta u Vás doma

„S Monikou spolupracujeme na propagaci naší firmy fleetwash.cz. Od prvního setkání jsem pochopil, že se bavím s odborníkem.

Monika se soustředí na přidanou hodnotu, tedy měřitelné objednávky. Od velkých agentur jsem byl zvyklý na omáčku a porcování rozpočtu.

Jestli chcete markeťáka, vemte si kohokoliv.

Jestli chcete výsledky, chtějte Moniku.

Dagmar Adlerová - manažer

Cnota Group (spolupráce na vícero projektech)

„Děkujeme Ing. Monice Klečkové za skvělou pomoc při nastartování a následném nastavení celého digitálního marketingu ve všech našich firmách. Po několikaměsíční spolupráci jsme zaznamenali nezanedbatelný nárůst poptávky po našich službách a zároveň jsou naše weby srozumitelné pro klienty a v souladu s aktuálními pravidly.


Martin Kučera - majitel 
www.baglik.cz  -  e-shop s kvalitními školními aktovkami a batohy

„Moniku jsem oslovil, protože jí znám z našeho společného působení u bývalého zaměstnavatele a vím, že digitální marketing opravdu ovládá. Kromě toho dodržuje termíny, rozpočty a ráda se v oboru dále vzdělává.

Neprohloupil jsem, můj nový e-shop ihned po spuštění začal generovat objednávky, a to hlavně díky nastavení kampaní. A jak to Monika udělala? Zeptejte se jí...🙂“


Ing. Pavel Bradáč

www.PsychologPsu.cz, www.PsiUniverzita.cz

"Rád bych poděkoval za výbornou marketingovou podporu mých webů. Nejvíce oceňuji zákaznicky orientovaný přístup, kvalitní pochopení mých požadavků a rychlou reakci na podněty.

Nejen kvalitní analýza ale zejména výborné vytvoření a nastavení PPC reklamy pro oba weby vedly k rychlému startu a zatím i trvalému přílivu leadů a z nich i spokojených zákazníků. Děkuji."


Erika Faitová - manažer

www.arvalauto.cz - prodej ojetých vozidel

"S Monikou jsme spolupracovaly na přípravě nových webových stránek naší společnosti (jak z pohledu designu, tak technických řešení). 

Monika přinesla spoustu inspirativních nápadů, které vždy dokázala doladit do detailů a dotáhnout do zdárného konce. 

Všechny podklady, stejně jako potřebná zadání, byly od ní vždy jasné, stručné a přehledně zpracované,  ucelené a vždy srozumitelné. V  případě nesouladu vždy hledá kompromis a respektuje názory ostatních.

Monika své práci velmi dobře rozumí a vždy mi bude potěšením s ní pracovat na dalších projektech. Spolupráce s Monikou je vždy zcela bezproblémová, úžasná a inspirativní!“


Ing. Libor Knappek, CFA - jednatel

www.RPAtools.cz - automatizace procesů na PC

„Na spolupráci s Monikou oceňuji její schopnost dodržovat termíny, také pohodovou a pragmatickou komunikaci

Pomohla mi s tvorbou produktových materiálů, které jsou jak po grafické, tak textové stránce srozumitelné a super přehledné."


Marcel Hanák

Instruktor

"Jako výcvikový instruktor potřebuji neustále nějaké propagační materiály.

U Moniky oceňuji profesionální komunikaci, rychlost zpracování a hlavně super výsledky

Výstupy od ní (vizitky, letáky, videa...) jsou velmi dobře a zajímavě graficky zpracované, lidem se líbí a vždy je opravdu zaujmou. A za to jí děkuji."

Chcete patřit mezi další spokojené klienty?